Αρχική Σελίδα 
 Τρέχοντα Πρωταθλήματα 
 Επικοινωνία
 
 
 

Ενημέρωση - Δελτία Τύπου
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΩΝ 2015

Πραγματοποιήθηκε στο Σαββατοκύριακο 18-19 Απριλίου 2015 στο Κλειστό Γυμναστήριο ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ευμοίρου Ξάνθης το αγωνιστικό πρόγραμμα των Επίλεκτων Κλιμακίων Σερρών, Δράμας, Καβάλας, Ξάνθης, Ροδόπης και Έβρου.
Στην εκδήλωση συμμετείχε ως συνδιοργανωτής και οικονομική χορηγός η Αντιπεριφέρεια Διαμερίσματος Ξάνθης.
Τους αγώνες παρακολούθησε ο Αντιπεριφερειάρχης κ.Κ. Καζναφέρης.
Τα αποτελέσματα των αγώνων :
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/04/2015 ΠΡΩΙ

Επίλεκτοι ΞΑΝΘΗΣ-Επίλεκτοι ΚΑΒΑΛΑΣ : 53-64
Διαιτητές: Παντελάκη-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΞΑΝΘΗΣ (Ιωαννίδης Κ.) ΤΣΕΚΗΣ 8, ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 1, ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΙΤΑΣ, ΚΑΡΙΩΤΗΣ 2, ΕΡΜΕΙΔΗΣ 13(3), ΝΤΕΜΑΙ 4, ΑΜΟΙΡΑΣ 7 (1), ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 5,ΠΑΤΣΗΣ 10, ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ 3(1).

Επίλεκτοι ΚΑΒΑΛΑΣ(Καλφόπουλος) ΑΠΑΖΙΔΗΣ 22(2), ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 3, ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 2, ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ 8(2), ΜΑΝΔΑΛΗΣ 5(1), ΜΥΛΩΝΑΣ 4, ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ 5, ΜΠΕΡΜΠΕΡΟΓΛΟΥ, ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ 10 (1), ΙΣΑΑΚ 5 (1), ΣΙΔΕΡΑΣ


Επίλεκτοι ΔΡΑΜΑΣ-Επίλεκτοι ΡΟΔΟΠΗΣ : 36-42
Διαιτητές: Παντελάκη-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΔΡΑΜΑΣ (Θεοδωρίδης) ΔΟΥΡΤΜΕΣ 2, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΑΤΖΗΣ, ΜΑΣΑΔΗΣ 12(1), ΜΠΕΣΣΑΣ 13, ΤΣΑΠΡΑΣ 5(1), ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ, ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ 2, ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ,ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 2, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ.

Επίλεκτοι ΡΟΔΟΠΗΣ (Πίτατζης) ΚΑΖΟΓΛΟΥ 3, ΧΑΣΑΝ 1,  ΣΑΒΒΑΚΗΣ 4, ΝΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 10, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2, ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 3, ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 2, ΜΠΟΡΜΠΙΔΗΣ 10, ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ 2, ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 5, ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΡΙΣΗΣ.


Επίλεκτοι ΕΒΡΟΥ-Επίλεκτοι ΣΕΡΡΩΝ : 40-39
Διαιτητές: Παντελάκη-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΕΒΡΟΥ (Καρλιώτης) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ 6(2), ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ 2, ΜΙΧΕΛΗΣ 2, ΠΑΛΛΑΣ 2, ΓΚΙΝΤΙΔΗΣ 1, ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8, ΑΝΤΩΝΙΟΥ 2, ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ , ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ 4, ΑΝΔΡΟΝΟΥΔΗΣ 2, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 7, ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ 4.

Επίλεκτοι ΣΕΡΡΩΝ (Σαμαράς) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ 4, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 4, ΚΟΥΤΣΙΑΝΤΖΗΣ 2, ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ, ΝΙΣΚΑΣ 3, ΞΑΚΟΥΣΤΟΣ 19, ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ 2, ΠΙΠΙΛΙΟΣ, ΣΙΜΟΓΛΟΥ, ΤΣΙΑΝΤΗΣ 5, ΤΣΙΑΓΓΑΣ, ΦΡΑΝΤΖΑΝΑΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 18/04/2015 ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Επίλεκτοι ΚΑΒΑΛΑΣ-Επίλεκτοι ΔΡΑΜΑΣ : 61-62
Διαιτητές: Μπιλμπίλης-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΚΑΒΑΛΑΣ(Καλφόπουλος) ΑΠΑΖΙΔΗΣ 20(2), ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 8, ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 2, ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ 11(1), ΜΑΝΔΑΛΗΣ, ΜΥΛΩΝΑΣ, ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ 6(1), ΜΠΕΡΜΠΕΡΟΓΛΟΥ, ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ 7(1), ΙΣΑΑΚ 2, ΣΙΔΕΡΑΣ.

Επίλεκτοι ΔΡΑΜΑΣ (Θεοδωρίδης) ΔΟΥΡΤΜΕΣ 6(1), ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 3, ΚΥΡΑΤΖΗΣ 8, ΜΑΣΑΔΗΣ 21(2), ΜΠΕΣΣΑΣ 14(1), ΤΣΑΠΡΑΣ 4, ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ , ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ, ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ 1, ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ,ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 2, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 3(1).


Επίλεκτοι ΡΟΔΟΠΗΣ-Επίλεκτοι ΣΕΡΡΩΝ : 61-63
Διαιτητές: Μπιλμπίλης-Παντελάκη

Επίλεκτοι ΡΟΔΟΠΗΣ (Πίτατζης) ΚΑΖΟΓΛΟΥ 6,  ΧΑΣΑΝ 2,  ΣΑΒΒΑΚΗΣ 6, ΝΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6(2), ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 5, ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 9, ΜΠΟΡΜΠΙΔΗΣ 10, ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 10(1), ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΡΙΣΗΣ 1.

Επίλεκτοι ΣΕΡΡΩΝ (Σαμαράς) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ 4, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 3, ΚΟΥΤΣΙΑΝΤΖΗΣ 5(1), ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ 2, ΝΙΣΚΑΣ 8, ΞΑΚΟΥΣΤΟΣ 20(1), ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ 3, ΠΙΠΙΛΙΟΣ, ΣΙΜΟΓΛΟΥ 6, ΤΣΙΑΝΤΗΣ 12(1), ΤΣΙΑΓΓΑΣ, ΦΡΑΝΤΖΑΝΑΣ.



Επίλεκτοι ΕΒΡΟΥ-Επίλεκτοι ΞΑΝΘΗΣ : 62-46
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Μπιλμπίλης

Επίλεκτοι ΕΒΡΟΥ (Καρλιώτης) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ 5(1), ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ 2, ΜΙΧΕΛΗΣ 3, ΠΑΛΛΑΣ 5, ΓΚΙΝΤΙΔΗΣ 6, ΘΕΟΔΩΡΟΥ 11, ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4, ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ 6, ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ 7(1), ΑΝΔΡΟΝΟΥΔΗΣ 9, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 4, ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ.

Επίλεκτοι ΞΑΝΘΗΣ (Ιωαννίδης Κ.) ΤΣΕΚΗΣ 2, ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ, ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ 6, ΤΣΙΤΑΣ, ΚΑΡΙΩΤΗΣ 3(1), ΕΡΜΕΙΔΗΣ 10, ΝΤΕΜΑΙ  4, ΑΜΟΙΡΑΣ 2,ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 12(2), ΠΑΤΣΗΣ 7(1), ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ.


ΚΥΡΙΑΚΗ  19/04/2015 ΠΡΩΙ

Επίλεκτοι ΣΕΡΡΩΝ -Επίλεκτοι ΞΑΝΘΗΣ : 62-49
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΣΕΡΡΩΝ (Σαμαράς) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 10, ΚΟΥΤΣΙΑΝΤΖΗΣ 3, ΚΕΜΑΝΕΤΖΗΣ 4, ΝΙΣΚΑΣ 18, ΞΑΚΟΥΣΤΟΣ 20, ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ 4, ΠΙΠΙΛΙΟΣ , ΣΙΜΟΓΛΟΥ, ΤΣΙΑΝΤΗΣ 3, ΤΣΙΑΓΓΑΣ , ΦΡΑΝΤΖΑΝΑΣ

Επίλεκτοι ΞΑΝΘΗΣ (Ιωαννίδης Κ.) ΤΣΕΚΗΣ 4, ΠΕΤΡΙΔΗΣ, ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 4, ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ 4, ΤΣΙΤΑΣ, ΚΑΡΙΩΤΗΣ, ΕΡΜΕΙΔΗΣ 20(2), ΝΤΕΜΑΙ, ΑΜΟΙΡΑΣ,ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 8, ΠΑΤΣΗΣ 4, ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ 5(1).



Επίλεκτοι ΔΡΑΜΑΣ -Επίλεκτοι ΕΒΡΟΥ : 58-55
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΔΡΑΜΑΣ (Θεοδωρίδης) ΔΟΥΡΤΜΕΣ 4, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 3(1), ΚΥΡΑΤΖΗΣ 7(1), ΜΑΣΑΔΗΣ 19(2), ΜΠΕΣΣΑΣ 13, ΤΣΑΠΡΑΣ 2, ΚΥΡΙΑΤΖΗΣ 2, ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ 4, ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ , ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ,ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 2, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 2.

Επίλεκτοι ΕΒΡΟΥ (Καρλιώτης) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ 3(1), ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ 2, ΜΙΧΕΛΗΣ 3, ΠΑΛΛΑΣ 7(1), ΓΚΙΝΤΙΔΗΣ 2, ΘΕΟΔΩΡΟΥ 9, ΑΝΤΩΝΙΟΥ , ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ 2, ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ 16, ΑΝΔΡΟΝΟΥΔΗΣ 7, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 2, ΚΕΣΕΣΙΔΗΣ 2.


Επίλεκτοι ΚΑΒΑΛΑΣ -Επίλεκτοι ΡΟΔΟΠΗΣ : 28-37
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Ευσταθιάδης

Επίλεκτοι ΚΑΒΑΛΑΣ(Καλφόπουλος) ΑΠΑΖΙΔΗΣ, ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 5, ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 2, ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ 2, ΜΑΝΔΑΛΗΣ 2, ΜΥΛΩΝΑΣ , ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ 13(1), ΜΠΕΡΜΠΕΡΟΓΛΟΥ, ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ 4(1), ΙΣΑΑΚ, ΣΙΔΕΡΑΣ

Επίλεκτοι ΡΟΔΟΠΗΣ (Πίτατζης) ΚΑΖΟΓΛΟΥ 5,  ΧΑΣΑΝ 4,  ΣΑΒΒΑΚΗΣ, ΝΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4, ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 2, ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 3(1), ΜΠΟΡΜΠΙΔΗΣ 4, ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ 2, ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ 1, ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΑΡΙΣΗΣ 6.


22-04-2015
 
ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ 2013-2014Κατεβάστε το αρχείο
21-05-2014
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΗΜΕΡΟΥ 20-21/04/13 ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
Πραγματοποιήθηκε 20 & 21/04/2013 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Ξάνθης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ,με συνδιοργανωτή την Περιφέρεια Ανατ. Μακεδονίας & Θράκης ,το αγωνιστικό διήμερο των επίλεκτων αθλητών-γενημμένων τα έτη 1999,2000 & 2001–Σερρών, Δράμας, Καβάλας, Ξάνθης ,Ροδόπης και Έβρου.

Τους αγώνες παρακολούθησαν οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ.κ. Γ. Προεστός και Γ.Λημνιάτης.

Τα αποτελέσματα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/04/2013 ΠΡΩΙ

ΔΡΑΜΑ/ΚΑΒΑΛΑ-ΞΑΝΘΗ/ΡΟΔΟΠΗ : 51-58
Διαιτητές:Αποστολίδης,Ζηκίδης

ΔΡΑΜΑ/ΚΑΒΑΛΑ
(Ραδής Θεοδωρίδης):ΔΟΥΡΤΜΕΣ 6, ΑΠΑΖΙΔΗΣ 18, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 2, ΚΑΜΜΑΣ 7, ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ 4, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 6, ΓΙΑΓΚΟΥ,ΤΣΑΜΠΡΑΣ 2,ΜΠΟΖΑΡΛΗΣ 6,ΧΑΤΖΗΣ.
 
ΞΑΝΘΗ/ΡΟΔΟΠΗ(Θόδωρος Πίτατζης):ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 4, ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 11, ΣΑΒΒΑΚΗΣ 4,ΚΑΛΛΑΤΖΗΣ,ΠΑΝΕΡΗΣ 4,ΕΡΜΕΙΔΗΣ 4,ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡ. 8, ΛΟΥΚΑΣ 11, ΝΕΜΙΤΣΑΣ 7, ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 2, ΠΑΤΣΗΣ 3, ΝΤΕΜΑΙ. 
 
ΛΕΥΚΟΙ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ: 26-53
Διαιτητές : Ζηκίδης,Αποστολίδης

ΛΕΥΚΟΙ(Βαγγέλης Σαμαράς):ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ 2,ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 6, ΚΛΩΝΑΡΑΣ,ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 2,ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ 4,ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ,ΜΠΙΡΙΤΖΗΣ, ΖΑΜΠΑΚΗΣ 12,ΔΟΥΚΑΣ.

 
ΓΑΛΑΖΙΟΙ
(Νίκος Καλφόπουλος ):ΑΝΔΡΟΝΟΥΔΗΣ 4,ΣΑΒΒΙΔΗΣ Μ.Π.2, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 2, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. 17(1), ΣΑΙΝΙΔΗΣ 2, ΜΩΥΣΙΔΗΣ 6, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2, ΝΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ,ΖΛΑΤΚΟΣ 2,ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ 8 (2),ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 8.
 

ΣΕΡΡΕΣ/ΕΒΡΟΣ-ΠΡΑΣΙΝΟΙ
: 49-62
Διαιτητές :Σπηλιώτης,Κολοκυθάς
 
ΣΕΡΡΕΣ/ΕΒΡΟΣ(Φώτης Καρλιώτης): ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 2, ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ 2, ΠΑΛΛΑΣ 4, ΞΑΚΟΥΣΤΟΣ 2, ΚΕΛΕΠΕΚΙΔΗΣ 11, ΚΑΤΟΣ, ΠΑΝΑΓΗΣ 4, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 2,ΚΙΗΓΜΑΣ 2,ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 12,ΒΟΥΡΛΙΔΑΣ 2,ΜΠΟΖΗΣ 6.
 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ(Κώστας Ιωαννίδης): ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ , ΠΑΡΠΑΛΑΣ 9, ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ 2, ΜΑΣΑΔΗΣ 6 (1),ΣΑΒΒΙΔΗΣ Δ.Π. 12, ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ 8, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 5, ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 2,ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8,ΖΑΡΑΣ 10.

 
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/04/2013 ΑΠΟΓΕΥΜΑ
 
ΞΑΝΘΗ/ΡΟΔΟΠΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ: 34-52
Διαιτητές: Ντούρας,Σπηλιώτης
 
ΞΑΝΘΗ/ΡΟΔΟΠΗ(Κώστας Ιωαννίδης):ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 2, ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ 2,ΚΑΛΛΑΤΖΗΣ,ΠΑΝΕΡΗΣ 4,ΕΡΜΕΙΔΗΣ 3,ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡ. 2,ΛΟΥΚΑΣ 11, ΝΕΜΙΤΣΑΣ 8(2), ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ , ΠΑΤΣΗΣ 2,ΝΤΕΜΑΙ. 
 

ΓΑΛΑΖΙΟΙ(Θόδωρος Πίτατζης ):ΑΝΔΡΟΝΟΥΔΗΣ, ΣΑΒΒΙΔΗΣ Μ.Π. 6, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. 8, ΣΑΙΝΙΔΗΣ , ΜΩΥΣΙΔΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2, ΝΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 10,ΖΛΑΤΚΟΣ 6, ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ 8,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 12.

 
ΔΡΑΜΑ/ΚΑΒΑΛΑ-ΣΕΡΡΕΣ/ΕΒΡΟΣ: 46-33
Διαιτητές: Ντούρας,Κολοκυθάς
 

ΔΡΑΜΑ/ΚΑΒΑΛΑ(Νίκος Καλφόπουλος):ΔΟΥΡΤΜΕΣ 2,ΑΠΑΖΙΔΗΣ 11, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 6, ΚΑΜΜΑΣ 3, ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ , ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 8, ΓΙΑΓΚΟΥ 2, ΤΣΑΜΠΡΑΣ 3,ΜΠΟΖΑΡΛΗΣ 3,ΧΑΤΖΗΣ8.

 
ΣΕΡΡΕΣ/ΕΒΡΟΣ(Βαγγέλης Σαμαράς):ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ,ΠΑΛΛΑΣ 1, ΞΑΚΟΥΣΤΟΣ 2, ΚΕΛΕΠΕΚΙΔΗΣ 8, ΚΑΤΟΣ, ΠΑΝΑΓΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΙΗΓΜΑΣ 7, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 3, ΒΟΥΡΛΙΔΑΣ 6,ΜΠΟΖΗΣ 2.
 
ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΛΕΥΚΟΙ: 38-50
Διαιτητές: Ρουκάς,Κολοκυθάς
 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ(Ραδής Θεοδωρίδης):ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 4, ΠΑΡΠΑΛΑΣ 6, ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ 2, ΜΑΣΑΔΗΣ, ΣΑΒΒΙΔΗΣ Δ.Π.7 (1), ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ 7 (1), ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 6, ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2,ΖΑΡΑΣ 4.

 

ΛΕΥΚΟΙ(Φώτης Καρλιώτης):ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ 2, ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 5,ΚΛΩΝΑΡΑΣ 8,ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ 6, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 2, ΜΠΙΡΙΤΖΗΣ 4, ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝ 11,ΖΑΜΠΑΚΗΣ 8,ΔΟΥΚΑΣ 4.

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2013
 
ΣΕΡΡΕΣ/ΕΒΡΟΣ - ΞΑΝΘΗ/ΡΟΔΟΠΗ: 32-49
Διαιτητές:Κολοκυθάς,Σπηλιώτης
 

ΣΕΡΡΕΣ/ΕΒΡΟΣ(Φώτης Καρλιώτης): ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ 2, ΠΑΛΛΑΣ 2, ΞΑΚΟΥΣΤΟΣ 4, ΚΕΛΕΠΕΚΙΔΗΣ 4, ΚΑΤΟΣ 4, ΠΑΝΑΓΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΙΗΓΜΑΣ 2,ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 7 (1),ΒΟΥΡΛΙΔΑΣ 4,ΜΠΟΖΗΣ 3.

 
ΞΑΝΘΗ/ΡΟΔΟΠΗ(Θόδωρος Πίτατζης):ΚΟΛΕΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 1,ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 4, ΣΑΒΒΑΚΗΣ,ΚΑΛΛΑΤΖΗΣ,ΠΑΝΕΡΗΣ 3,ΕΡΜΕΙΔΗΣ 4,ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡ. 4, ΛΟΥΚΑΣ 8, ΝΕΜΙΤΣΑΣ 8(1), ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 7, ΠΑΤΣΗΣ 8,ΝΤΕΜΑΙ 2. 
 
ΛΕΥΚΟΙ- ΔΡΑΜΑ/ΚΑΒΑΛΑ: 45-30
Διαιτητές: Ρουκάς,Σπηλιώτης

ΛΕΥΚΟΙ(Νίκος Καλφόπουλος):ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ 4,ΠΛΑΤΝΑΡΗΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 7, ΚΛΩΝΑΡΑΣ 7,ΚΟΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ 3, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ, ΜΠΙΡΙΤΖΗΣ, ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝ 11, ΖΑΜΠΑΚΗΣ 8,ΔΟΥΚΑΣ 3.

 
ΔΡΑΜΑ/ΚΑΒΑΛΑ(Ραδής Θεοδωρίδης):ΔΟΥΡΤΜΕΣ,ΑΠΑΖΙΔΗΣ 13,ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 2, ΚΑΜΜΑΣ 8, ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 2, ΓΙΑΓΚΟΥ 3(1), ΤΣΑΜΠΡΑΣ , ΜΠΟΖΑΡΛΗΣ 2,ΧΑΤΖΗΣ.
 
ΠΡΑΣΙΝΟΙ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ: 58-51
Διαιτητές: Ρουκάς,Κολοκυθάς
 

ΠΡΑΣΙΝΟΙ(Βαγγέλης Σαμαράς): ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ 4, ΠΑΡΠΑΛΑΣ, ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ 3, ΜΑΣΑΔΗΣ 5,ΣΑΒΒΙΔΗΣ Δ.Π. 15 (1), ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ 12 (2), ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 10, ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2, ΖΑΡΑΣ 7 (1).

ΓΑΛΑΖΙΟΙ(Κώστας Ιωαννίδης):ΑΝΔΡΟΝΟΥΔΗΣ 2,ΣΑΒΒΙΔΗΣ Μ.Π. 11,ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 4,ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κ. 4,ΣΑΙΝΙΔΗΣ 2, ΜΩΥΣΙΔΗΣ 6, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 6, ΝΑΝΤΣΟΠΟΥΛΟΣ,ΖΛΑΤΚΟΣ 6,ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ 8,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2.


23-04-2013
 
Με μεγάλη μας λύπη γίναμε γνώστες παραπόνων, βίαιων περιστατικών, ανάρμοστων συμπεριφορών και χειροδικιών εις βάρος διαιτητών των συνδέσμων Διαιτητών περιφέρειας μας από αθλητές, προπονητές και παράγοντες Σωματείων μας.
Πάντα υπήρχαν προβλήματα και δημιουργούντο καταστάσεις σε παιχνίδια σε σχέση με τους διαιτητές αφού είναι δόγμα τελικά ότι για όποιον χάσει φταίει ο διαιτητής τις περισσότερες φορές.
Σίγουρα και οι διαιτητές είναι μέρος του παιχνιδιού και σίγουρα κάνουν λάθη και θα συνεχίσουν να κάνουν.
Στη συγκεκριμένη περίοδο που διανύουμε με τα γνωστά συνεχιζόμενα οικονομικά προβλήματα , την πτωτική ποιοτικά πορεία των ομάδων, τον αναγκαστικό ορισμό κάποιων διαιτητών πρώτα για να μπορέσουμε να διεξάγουμε τα παιχνίδια και δεύτερο με το μικρότερο κόστος, δεν υπάρχει η δυνατότητα να ορίζονται αξιολογημένοι Εθνικών κατηγοριών διαιτητές ,οι οποίοι και αυτοί είναι λίγοι στην Ένωσή μας, σε όλα τα παιχνίδια.
Εμείς καταδικάζουμε όλες αυτές τις ενέργειες που γίνονται σε βάρος των διαιτητών ιδιαίτερα δε τις χειροδικίες, δηλώνοντας ότι θα είμαστε αμείλικτοι εκεί που μπορούμε και πρέπει στο να επιβάλουμε τις αρμόζουσες ποινές, στους δε παράγοντες και παίκτες των ομάδων της Ένωσης συνιστούμε ψυχραιμία, αυτοσυγκράτηση και φίλαθλο πνεύμα καθ΄ ότι τέτοιες καταστάσεις μόνο κακό μπορούν να κάνουν στο μπάσκετ.
Επίσης συνιστούμε στους διαιτητές να αγωνίζονται με γνώμονα την ομαλή και απρόσκοπτη διεξαγωγή οποιουδήποτε αγώνα , να τηρούν τους κανόνες με αυστηρότητα και να μη ξεχνούν ποτέ ότι είναι αναπόσπαστο κομμάτι του αγώνα και από την αγωνιστική και μη συμπεριφορά τους κρίνονται πολλά.
Από την πλευρά μας κάνουμε ότι είναι δυνατόν, ώστε να διασφαλίζονται οι καλλίτερες κατά το δυνατόν συνθήκες διεξαγωγής των αγώνων, όσο μας το επιτρέπουν τα μέσα…….που διαθέτουμε.
23-11-2012
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΗΜΕΡΟΥ 28-29/04/12 ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
Πραγματοποιήθηκε 28 & 29/04/2012 στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Ξάνθης, με την οικονομική συμπαράσταση της Περιφερειακής Ενότητας Ξάνθης ,το αγωνιστικό διήμερο των επίλεκτων αθλητών-γενημμένων τα έτη 1998,1999 & 2000–Σερρών, Δράμας, Καβάλας, Ξάνθης ,Ροδόπης και Έβρου.
Τους αγώνες παρακολούθησε ο Ομοσπονδιακός Προπονητής κ. Γ. Προεστός καθώς και ο κ. Κ. Μίσσας (τους 3 πρώτους αγώνες του Σαββάτου).
Επίσης την Κυριακή το πρωί επισκέφτηκε το Δ.Α.Κ. και παρακολούθησε τους αγώνες  ο Γεν. Γραμματέας της Ε.Ο.Κ. κ. Παν.Τσαγκρώνης.
Τα αποτελέσματα των αγώνων:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/04/2012 ΠΡΩΙ
ΞΑΝΘΗ-ΚΑΒΑΛΑ : 51-47
Διαιτητές : Σαλικίδης, Παπαχρήστου
 
ΞΑΝΘΗ(Κώστας Ιωαννίδης): ΚΛΩΝΑΡΑΣ, ΠΑΡΠΑΛΑΣ, ΕΡΜΕΙΔΗΣ 6 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝ., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 11, ΣΑΡΙΚΟΣ, ΜΑΤΖΑΚΟΣ, ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ, ΓΚΙΚΑΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 6, ΚΑΡΓΙΔΗΣ 15, ΖΑΜΠΑΚΗΣ 13.
 
ΚΑΒΑΛΑ(Νίκος Καλφόπουλος): ΓΟΡΓΟΝΗΣ 7, ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4, ΗΛΙΑΔΗΣ 1, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤ. 3, ΤΣΙΡΤΣΗΣ , ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 2, ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 15, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 5,ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 4, ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 2, ΠΟΡΛΟΥ 4, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
 
 
ΔΡΑΜΑ-ΡΟΔΟΠΗ : 54-45
Διαιτητές : Ρουκάς, Κολοκυθάς
 
ΔΡΑΜΑ(Ραδής Θεοδωρίδης: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1 , ΜΠΕΣΣΑΣ , ΚΩΣΤΑΚΙΔΗΣ 2, ΚΑΡΑΤΙΣΙΔΗΣ 6, ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ , ΓΑΙΤΑΝΗΣ 2, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΣΧ. ,  ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ 21, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 4,ΚΟΛΟΒΗΣ 14, ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ 4 , ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ.
 
ΡΟΔΟΠΗ(Θόδωρος Πίτατζης): ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 4,ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝ. 14, ΚΑΛΤΣΟΣ, ΛΟΥΚΑΣ 2,ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ , ΠΑΝΕΡΗΣ, ΓΚΙΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝ 3, ΛΕΦΗΣ 20, ΨΑΘΑΣ.
 
ΕΒΡΟΣ-ΣΕΡΡΕΣ : 33-38
Διαιτητές :Λαγανάς,Σπηλιώτης
 
ΕΒΡΟΣ(Φώτης Καρλιώτης):ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 5, ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ,ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 2, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞ.7, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3, ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 2, ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ, ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ 2, ΠΑΣΧΟΣ, ΠΙΣΤΟΛΑΣ 8,ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 4,
 
ΣΕΡΡΕΣ(Βαγγέλης Σαμαράς):ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ,ΧΑΤΖΗΣ, ΜΩΥΣΙΔΗΣ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ, ΜΑΓΓΑΟΓΛΟΥ 2, ΜΗΝΑΣ ΗΛ. 10,ΠΑΥΛΙΔΗΣ10, ΑΞΙΑΡΛΗΣ 2, ΜΗΝΑΣ ΔΗΜ. 12, ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ 2, ΚΑΜΗΛΑΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ.
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 28/04/2012 ΑΠΟΓΕΥΜΑ
 
ΚΑΒΑΛΑ-ΡΟΔΟΠΗ: 33-28
Διαιτητές: Λαγανάς,Κολοκυθάς
 
ΚΑΒΑΛΑ(Νίκος Καλφόπουλος):ΓΟΡΓΟΝΗΣ 18,ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4,ΗΛΙΑΔΗΣ,ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤ.3, ΤΣΙΡΤΣΗΣ,ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 4 ,ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2,ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ,ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ,ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ,ΠΟΡΛΟΥ 2,ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ.
 
ΡΟΔΟΠΗ(Θόδωρος Πίτατζης): ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1,ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝ. 3, ΚΑΛΤΣΟΣ ,ΛΟΥΚΑΣ 2,ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ,ΠΑΝΕΡΗΣ,ΓΚΙΡΙΤΣΗΣ 5,ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝ 4,ΛΕΦΗΣ 8,ΨΑΘΑΣ 5.
 
ΣΕΡΡΕΣ-ΞΑΝΘΗ: 40-37
Διαιτητές: Ρουκάς,Σπηλιώτης
 
ΣΕΡΡΕΣ(Βαγγέλης Σαμαράς):ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ,ΧΑΤΖΗΣ,ΜΩΥΣΙΔΗΣ,ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ,ΜΑΓΓΑΟΓΛΟΥ,ΜΗΝΑΣ ΗΛ. 8, ΠΑΥΛΙΔΗΣ 18,ΑΞΙΑΡΛΗΣ 4,ΜΗΝΑΣ ΔΗΜ. 6,ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ 4,ΚΑΜΗΛΑΛΗΣ,ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ.
 
ΞΑΝΘΗ(Κώστας Ιωαννίδης):ΚΛΩΝΑΡΑΣ ,ΠΑΡΠΑΛΑΣ, ΕΡΜΕΙΔΗΣ 10, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝ., ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΣΑΡΙΚΟΣ 4, ΜΑΤΖΑΚΟΣ, ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ, ΓΚΙΚΑΣ 2, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ , ΚΑΡΓΙΔΗΣ 6, ΖΑΜΠΑΚΗΣ 7.
 
 
ΕΒΡΟΣ-ΔΡΑΜΑ: 38-46
Διαιτητές: Ρουκάς,Παπαχρήστου
 
ΕΒΡΟΣ(Φώτης Καρλιώτης):ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 17,ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 2,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.6,ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ,ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ,ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ, ΠΑΣΧΟΣ, ΠΙΣΤΟΛΑΣ 7,ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6.
 
ΔΡΑΜΑ(Ραδής Θεοδωρίδης:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΠΕΣΣΑΣ,ΚΩΣΤΑΚΙΔΗΣ,ΚΑΡΑΤΙΣΙΔΗΣ 8,ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 2,ΓΑΙΤΑΝΗΣ 7, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΣΧ. 2,ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ 6,ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 9,ΚΟΛΟΒΗΣ 9,ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ 3,ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ.
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 29/04/2012
 
ΔΡΑΜΑ-ΞΑΝΘΗ: 50-45
Διαιτητές: Σαλικίδης,Σπηλιώτης
 
ΔΡΑΜΑ(Ραδής Θεοδωρίδης:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,ΜΠΕΣΣΑΣ,ΚΩΣΤΑΚΙΔΗΣ,ΚΑΡΑΤΙΣΙΔΗΣ,ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ,ΓΑΙΤΑΝΗΣ 7, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΣΧ. 2,ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ 8,ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ,ΚΟΛΟΒΗΣ 27,ΠΑΡΛΑΚΙΔΗΣ 6,ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ.
 
ΞΑΝΘΗ(Κώστας Ιωαννίδης):ΚΛΩΝΑΡΑΣ,ΠΑΡΠΑΛΑΣ,ΕΡΜΕΙΔΗΣ 1,ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝ. 3,ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 12, ΣΑΡΙΚΟΣ 4,ΜΑΤΖΑΚΟΣ,ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 7,ΓΚΙΚΑΣ,ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ,ΚΑΡΓΙΔΗΣ 15,ΖΑΜΠΑΚΗΣ 3.
 
 
ΚΑΒΑΛΑ-ΕΒΡΟΣ: 59-38
Διαιτητές: Ρουκάς,Παπαχρήστου
 
ΚΑΒΑΛΑ(Νίκος Καλφόπουλος):ΓΟΡΓΟΝΗΣ 24,ΑΝΤΩΝΙΟΥ 4,ΗΛΙΑΔΗΣ 4, ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤ., ΤΣΙΡΤΣΗΣ, ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ 2, ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 6, ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ 9, ΠΟΡΛΟΥ 2, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ.
 
ΕΒΡΟΣ(Φώτης Καρλιώτης):ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 14,ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ,ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ,ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΑΛΕΞ. 2, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 6,ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 2,ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ 1,ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ 2, ΠΑΣΧΟΣ 3,ΠΙΣΤΟΛΑΣ 4,ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 4.
 
ΣΕΡΡΕΣ-ΡΟΔΟΠΗ: 56-37
Διαιτητές: Λαγανάς,Κολοκυθάς
 
ΣΕΡΡΕΣ(Βαγγέλης Σαμαράς):ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 5,ΧΑΤΖΗΣ 2, ΜΩΥΣΙΔΗΣ 2, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 4, ΜΑΓΓΑΟΓΛΟΥ 2,ΜΗΝΑΣ ΗΛ. 8, ΠΑΥΛΙΔΗΣ 13,ΑΞΙΑΡΛΗΣ 4,ΜΗΝΑΣ ΔΗΜ. 11,ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ 3,ΚΑΜΗΛΑΛΗΣ,ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ 2.
 
ΡΟΔΟΠΗ(Θόδωρος Πίτατζης):ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 3, ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2,ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝ. 1,ΚΑΛΤΣΟΣ,ΛΟΥΚΑΣ, ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2,ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ,ΠΑΝΕΡΗΣ,ΓΚΙΡΙΤΣΗΣ 12,ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝ 4,ΛΕΦΗΣ 11,ΨΑΘΑΣ 2.
03-05-2012
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

 
 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ
 Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 
 Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.Κ.ΚΑΒΑΛΑΣ 
ΕΦΗΒΩΝ  Ε.Κ.ΚΑΒΑΛΑΣ 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α.Σ.ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 
ΠΑΙΔΩΝ Ε.Κ.ΚΑΒΑΛΑΣ 
ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  Ε.Κ.ΚΑΒΑΛΑΣ 

09-04-2012
 
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΚΑΣΑΜΑΘΚατεβάστε το αρχείο
09-02-2012
 
ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 15/10/11 η Τακτική Γενική Συνέλευση της ΕΚΑΣΑΜΑΘ.
Παρευρέθηκαν εκπρόσωποι 27 Σωματείων.
Ο Απολογισμός (Διοικητικός και Οικονομικός) που έγινε από τον απερχόμενο Πρόεδρο κ.Τάσο Χαραλαμπίδη, ψηφίστηκε με 20 υπέρ - 6 κατά (Διοικητικός) και 26 υπέρ – 0 κατά (Οικονομικός).
Στις αρχαιρεσίες που ακολούθησαν κατά σειρά ψήφων έλαβαν:
1.-Βασίλης Χαλκιάς (25)
2.-Διαμαντής Λιρίδης (20)
3.-Τάσος Κουτουμαράκης (20)
4.-Τάσος Χαραλαμπίδης (19)
5.-Νίκος Νικολόπουλος (19)
6.-Σωτήρης Βεζερτζής (19)
7.-Γιάννης Δεληβογιτζής (19)
8.-Βασίλης Καπούτσης (19)
9.-Ανέστης Κώστογλου (19)
10.-Αθανάσιος Στουπίδης (18)
11.-Νίκος Σωτηρίου (18)
12.-Σόλων Μαυρίδης (8)
13.-Γιώργος Μπακόλας (8)
14.-Ιερόθεος Παναγιωτίδης (7)
15.-Πέτρος Ραφτόπουλος (7)
16.-Δημήτρης Χατζηαντωνίου (7)
17.-Παναγιώτης Ηλιόπουλος (5)

Οι αναπληρωματικοί για το Δ.Σ. έλαβαν:
1.-Θεόδωρος Γκόγκας (21)
2.-Κων/νος Καραουλάνης  (20)
3.-Πασχάλης Αθανασίου (18)
4.-Δημοσθένης Καλτσογιάννης (6)

Για την Ελεγκτική Επιτροπή έλαβαν
1.-Δημήτρης Καόγρηας (22)
2.-Κων/νος Κούτρας (22)
3.-Ιωάννης Μαυρίδης (22)
Εκλέγονται τακτικοί για το Δ.Σ. οι ένδεκα (11) πρώτοι, αναπληρωματικοί για το Δ.Σ. οι τρεις (3) πρώτοι και Τακτικοί για την Ελεγκτική Επιτροπή και οι τρεις (3).
Οι εκλεγέντες θα συγκροτηθούν σε σώμα την Τρίτη 18/10/11.   
17-10-2011
 

Επισκέπτες: