Αρχική Σελίδα 
 Τρέχοντα Πρωταθλήματα 
 Επικοινωνία
 
 
 
Αρχική Σελίδα
Ορισμοί18-04-2024
Ορισμοί Διαιτητών 20-22 Απριλίου 2024Κατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
 
Ορισμοί18-04-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 20-22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
 
Ανακοινώσεις15-04-2024
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ μηνός ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
24/04/2024 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
 
Ανακοινώσεις12-04-2024
ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α U15 23-24Κατεβάστε το αρχείο
ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΡΙΤΗ 16/04/24 ΩΡΑ 12:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙ
 
Ανακοινώσεις12-04-2024
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α U15Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί12-04-2024
Ορισμοί Διαιτητών 13-14 Απριλίου 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί11-04-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 13-14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις10-04-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ-ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗΚατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις08-04-2024
ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ U12/U14/U16/U18
Η προεγγραφή είναι απαραίτητη έως την Πέμπτη 18.04.2024
Η προεγγραφή είναι απαραίτητη έως την Πέμπτη 18.04.2024 ηλεκτρονικά στο: https://form.jotform.com/dsverk/regional-coaches-seminar2024
 
Ανακοινώσεις08-04-2024
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ U12/U14/U16/U18Κατεβάστε το αρχείο
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 21.04.2024 ΚΑΒΑΛΑ 21.04.2024
 
Ορισμοί05-04-2024
Ορισμοί Διαιτητών 06-07 Απριλίου 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί05-04-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 06-07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί01-04-2024
Ορισμοί Διαιτητών 30-31 Μαρτ & 03-05 Απρ 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις01-04-2024
Jamboree MiniBasket - ΔράμαΚατεβάστε το αρχείο
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/24
 
Ορισμοί28-03-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 30-31 ΜΑΡΤΙΟΥ & 03-05 ΑΠΡΙΛ 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί20-03-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 23-24-28 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024 Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί20-03-2024
Ορισμοί Διαιτητών 23-24-28 Μαρτίου 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί14-03-2024
Ορισμοί Διαιτητών 16-20 Μαρτίου 2024 Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις14-03-2024
ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΤΗΣΙΑΣΚατεβάστε το αρχείο
ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔ.ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΝΑΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
Ορισμοί14-03-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 16-20 ΜΑΡΤΙΟΥ 202Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις13-03-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝΚατεβάστε το αρχείο
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
 
Ανακοινώσεις12-03-2024
ΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ γενν. 2009 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
ΠΕΜΠΤΗ 14/03/2024 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ |14/03/2024 | ΩΡΑ 16:15-18:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ Στο πλαίσιο του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2009) στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΠΕΜΠΤΗ |14/03/2024 | ΩΡΑ 16:15-18:00 | ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ * (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν 15 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη) ΜΟΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΛΜΑΤΖΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ) ΦΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΤΟΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ) ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ) ΠΑΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ) ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ)
 
Ανακοινώσεις11-03-2024
ΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ γενν.2008-9 για προπόνηση 20/03/24Κατεβάστε το αρχείο
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
 
Ορισμοί08-03-2024
Ορισμοί Διαιτητών 08-13 Μαρτίου 2024Κατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
 
Ορισμοί08-03-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 08-13 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
 
Ανακοινώσεις05-03-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ- ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗΚατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις05-03-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗΚατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις05-03-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗΚατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις05-03-2024
ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ γενν 2009 ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΞΑΝΘΗ
ΕΜΠΤΗ 07/03/24 ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ
Στο πλαίσιο του Προγράμματος Ανάπτυξης της ΕΟΚ, καλούνται οι κάτωθι αθλητές (γεννημένοι το 2009), για τη προπόνηση θα διεξαχθεί στις 07.03.2024. Η προπόνηση που θα πραγματοποιηθεί είναι η εξής : ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ | 07.03.2024, ΩΡΑ 16:15 Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν 15 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη ΜΟΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ) ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΙΩΝ) ΦΟΥΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΤΟΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΩΣΗ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ) ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ) ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ) ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ) ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΟΥΣΙΚΟΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ) ΠΑΤΣΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ) ΔΟΛΜΑΤΖΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ) ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ)
 
Ανακοινώσεις01-03-2024
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ μηνός ΜΑΡΤΙΟΥ 24Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί01-03-2024
Ορισμοί Διαιτητών 02-06 Μαρτίου 2024 Κατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί29-02-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 02-06 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις28-02-2024
ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ γενν. 2010 για προπόνηση 01/03/2024Κατεβάστε το αρχείο
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΓΑ/ΔΡΑΜΑΣ
 
Αποφάσεις Δ.Σ.27-02-2024
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝ.ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣΚατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ 27/02/2024
 
Αποφάσεις Δ.Σ.26-02-2024
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝ.ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣΚατεβάστε το αρχείο
 
Ορισμοί23-02-2024
Ορισμοί Διαιτητών 24-28 Φεβρουαρίου και 01 Μαρτίου 2024Κατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
 
Ορισμοί23-02-2024
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 24-28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ και 01 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024Κατεβάστε το αρχείο
ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
 
Ανακοινώσεις20-02-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΣυνέχειαΚατεβάστε το αρχείο
 
Ανακοινώσεις20-02-2024
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΦΗΒΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΣυνέχειαΚατεβάστε το αρχείο
3ος αγώνας
 
Επισκέπτες: